| suntprost99 a întrebat:

Stie cineva daca elevii sunt obligati sa isi tina camera deschisa la orele online? Cand elevii sunt la scoala au voie sa iasa la tabla?

3 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Nu sunt obligati, nu exista nicio lege care sa te oblige sa lasi camera deschisa. Singurul lucru pe care poti sa il patesti e sa se supere profa si sa iti dea note mici

| Anonim26100 a răspuns:

Depinde de scoala si de profesori, fiecare cu regulile si mofturile lui eu de exemplu am o profesoara care daca nu deschizi camera iti pune absenta, dar la unele ore pot sta cu camera inchisa fara nici o problema, iar la chestia cu tabla eu am fost scoasa la tabla deci la fel depinde de profesor nu e nici o lege care interzice asta

| suntprost99 explică:

Scoala*