| heal4me a întrebat:

Salut, stie cineva unde este locatia casei din filmul 5gang? Ma refer la acea casa imensa, am impresia ca tot acolo s-a filmat si videoclipul piesei VIP, unde s-au facut filmarile? Stiu ca este in Ploiesti undeva dar nu stiu aproximativ unde. Multumesc!

2 răspunsuri:
| Yuoia a răspuns:

Asata e casa? https://www.youtube.com/watch?v=NOEdokoduUs
Uita-te ca e langa o padure. Nu are cum sa fie in Ploiesti. Si nici nu sunt paduri in imediata apropiere a Ploiestiului.

| heal4me explică (pentru Yuoia):

Exact aceea e casa. Nu stiu am citit undeva ca ar fi in zona Ploiesti, de aia intreb ca nu stiu sigur sad