| ECUCI a întrebat:

Stie cineva vreun site gen Google Maps dar unde sa poti vedea strazile in timp real? Exista?

4 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună!
În mod sigur există moduri de a vedea ce se întâmplă în lume în timp real, însă clar aceste imagini nu sunt destinate oricui. Din câte ştiu eu, nu există un astfel de site, cel mult poţi apela la Google Earth, care îţi oferă imagini fotografiate de sateliţi.

| NoChanceForUs a răspuns:

Mda,Google lucreaza la un proiect de genul asta, insa momentan nu ai ceva in timp real decat camerele web din orase.

| DulceMaria_4909 a răspuns:

In acelasi timp cand te uiti?
nu cred.
scrie pe google: google satelite/maps
si vezi
din vara.

| DulceMaria_4909 a răspuns:

Adica.in timp real...din vara.am vazut si eu casa mea.big grin
depinde de sateliti.cand ''fac pozele'' alea