| LoveAndySixxForever a întrebat:

Stiti cumva niste carti (care le-as putea gasi si la biblioteca/librarie) ceva cu rockeri sau adolescenti emo? (chestii de dragoste etc) Sunt bune si alea de pe net. Dau funda la cea mai tare carte!winking

2 răspunsuri:
| lBroken69 a răspuns:

Intră pe wattpad, posibil să găseşti ceva care îţi place acolo.Sunt lucrări destul de frumoase.

| EricaMeow a răspuns:

Eu personal am citit cartea "Vampirul Lestat" de Anne Rice, doar ca in limba rusa.+si filmul am vazut, el (Lestat) era liderul a unui rock-band)