| pisipisicutzapispis a întrebat:

Stiu ca intrebarea o sa sune stupida, dar vreau sa stiu cine imi spune si mie niste potiuni magice.Nu glumesc si rog seriozitate, iar daca vreti sa faceti misto, atunci nu va deranjati degeaba.

5 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Te crezi Asterix si Obelix la jocurile olimpice? Nu am cum sa fiu serios la o asemenea intrebare...

| Диана a răspuns:

laughing Vrei sa te transformi in broasca? smug

| dopp a răspuns:

Floare de crin+Ceai Nestea+Spirit Divin=Fericire vesnica
(e pentru baut potiunea)

| dopp a răspuns:

Floare de crin+Ceai Nestea+Spirit Divin=Fericire vesnica
(e pentru baut potiunea)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da...stiu un fel de potiune si nu glumesc deloc.trebuie amestecate intr-un bol plin cu suc de rosii stors natural 1 sau 2 picaturi de lac de unghii, 3 fire de par blond, cateva picaturi de sange de la orice animal si vreo 3 pene de bibilica. trebuie amestecate foarte bine(apropo, penele trebuie tocate marunt)si se lasa pastrate bine trimp de vreo 2-3 saptamani in beci(sau undeva la racoare) se va forma un lichid rosu decolorat care se zice din artele stravechi ca daca este pus intr-o sticluta foarte mica, speciala, si tinuta in buzunar, poarta noroc nemarginit.:*nu am nevoie de funda pentru ca nu sunt logat... mi-a facut placere sa te ajut