| gothicchild0899 a întrebat:

Salut! Stiu ca nu scriu in categoria corecta dar m-am gandit ca asa puteti vedea mai usor intrebarea mea.Sunt di Cluj - Napoca si am 13 ani.Fac chitara de 5 ani si bass de 4 ani.Problema este ca imi caut colegi de trupa de cativa ni si nu am gasit pe nimeni. Vreau sa infiintez o trupa Metal.Eu caut baterist si organist.Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Ideal este sa pui întrebarea la categoria corecta, ca sa nu risti a fii blocat sau suspendat, pentru nerespectarea regulilor pe acest forum.
Nu-ti fa probleme ca esti FOARTE vazut, doar ca nu ti se raspunde pentru ca aici sunt 90% din utilizatori copilasi, care nu au raspusnuri la toate intrebarile de pe forum.

ce vrei tu poti gasi in Cluj pe site-urile locale, in ziarele online, pe FaceBook sau pe Instagram-ul tau, dar in nici un caz pe TPU.