| Axel3232 a întrebat:

Salut, stiu ca pare o intrebare cam stupida, dar cum pot sa fac sa imi scada apetitul sexual, adica am o prietena si ma cam enerveaza ca facem sex mai mult cand vrea ea si m-am saturat sa fiu eu ala care mereu insista, nici nu o facem foarte des si nu e vorba ca are pe altcineva sau nu mai simtim la fel unul pentru altul dar ea de multe ori ba e obosita, ba o doare capul, ba e racita si vreau sa ii platesc si eu cu aceeasi moneda, cand o sa aiba ea chef sa nu mai vreau eu.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai când are chef zi nu și gata. Asa o sa ajungeți sa nu mai faceți deloc sex

| ibaal a răspuns:

Ia-ti o gonflabila daca ti-a obosit manalaughing
Poate te ajutabig grin

| Axel3232 explică (pentru ibaal):

Glume din astea faceam in clasa a 8-a

| ibaal a răspuns (pentru Axel3232):

Era o opinierolling on the floor
cum vrei sa iti scada!? Tai-orolling on the floor
sau du-te la alta sa te eliberezi... faceai glume in a VIII-a!? Se pare ca mintea tot acolo ti-a ramas daca nu te duce bila...dai inainte cu laba sau o bagi in altalaughing
cum altfel vrei sa scapi!?
Vrei sa iti zic sa te apuci de meditatie si o sa iti scada tie cheful!?
Vezi ca prietenica ta, ori si-o pune cu altul, ori face degetica de mi te refuza asa des...zic si eu...tu ia-o cum vreibig grin