| anonim_4396 a întrebat:

Salut studenti TPU! Peste o zi (fara asta) incepe facultatea happy. Ce va propuneti sa faceti in noul an universitar, asteptari, pareri, opinii? In ce an sunteti?
Eu sun in anul II la Istorie. Sper sa reusesc cat mai mult atat pe plan profesional cat si sentimental. Imi doresc sa invat cat mai mult si mai bine, sa reusesc in viata. In acest an, pana in iarna sper sa imi concretizez relatia de prietenie (iubire) cu frumoasa mea colega, cu care ma inteleg, ne intelegem foarte bine. Am ceva emotii sa ii impartasesc sentimentele de iubire fata de ea, dar sper sa reusesc.

Succes si bafta in noul an universitar! Sa aveti parte de tot ce e mai frumos din anii de studentie.

2 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Buna! Eu voi incepe marti facultatea, am ceva emotii mai ales ca voi fi intr-un oras nou, oameni noi, locuri noi, dar cred ca o sa fie bine. Sunt in anul intai happy Eu iti doresc multa bafta in tot ce ti-ai propus!

| OnuOnulică a răspuns:

Salut, bafta si tie si iti doresc sa ajungi unde te-ai propus.