| SacuiuRobert926 a întrebat:

Salut, subiectele cu Sesiune speciala la examen sunt mai grele de obicei decat cele de mai tarziu adica normale care se da in mod normal?
Ce este sesiunea speciala?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu! Au acelasi grad de dificultate ca orice examen dat si celorlati.
Este sesiune speciala pentru ca este creata pentru o situatie anumita, cand elevul este in imposibilitatea de a se prezenta la examen la data cand examenul este stabilit, sau in alte circumstante stabilite legal de Inspectoratul scolar.

2 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Sesiunile speciale se dau intr-o alta perioada decat cea stabilita intial.

| Selciuc_Omer_2000 a răspuns:

Sesiunea specială este o sesiune pentru persoanele care nu pot da examenul in perioada normală. Nu sunt mai grele. Au acelasi grad de dificultate