| alinoovsky a întrebat:

Sunt Alina si stau in Campulung.Stie cineva ceva de facut prin Campulung unde as putea castiga niste bani? Vreau sa-mi cumpar role noi si ar trebui sa astept pana la Craciun ca sa le pot cumpara. Daca stie cineva ceva sa-mi spuna. Va rog mult!

1 răspuns:
| alecssandra a răspuns:

E cam tarziu de un job.Vine scoala, nu cred ca o sa ai timp si de scoala si de job. Recomand sa-ti faci o pusculita si sa pui jumate din banutii de pachet in ea sau sa-ti scoti alocatia pe 2 luni. Sau sa te induiosezi si sa ceri la parinti si bunici.