| anonim_4396 a întrebat:

Salut! Sunt băiat. Am 12 ani. Și știu ca sunt gay. Problema e ca ma place o fata și nu știu cum sa nu ii rănesc sentimentele. Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| elennax a răspuns:

Ignora homofobul care ti-a raspuns.

Crede-ma, in situatii de genul cel mai bine este sa fii direct. La varsta voastra va reveniti repede cand vine vorba de simpatii. O sa fie ok fata.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ii zici ce orientare sexuala ai, aia o sa creasca si o sa plece la altii in schimb unu ca tine nu te va lasa usor pentru ca santeti discriminati, intre gay e mai multa incredere. Nu incurajez asta dar am vazut bulangerii cum se impaca bine le e mai usor decat sa stea cu una.

| sierra1 a răspuns:

"Sunt băiat. Am 12 ani... ma place o fata.Ce pot face?"

ieșiți impreună la un suc in parc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mss

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Spune-i adevărul alta solutie nu aia e

| frestyfd222 a răspuns:

Am 13 ani si voiam sa te intreb daca vrei sa iti sug penisul nu glumesc
Instau meu este andreisvrn

| IchBinMark a răspuns:

Lasă băieții! Doamne ferește! Lasă băieții și ieși cu fata. Mulți ar vrea să fie în locul tău.Nu da cu bățul în baltă!

| AndreiBogdan100 a răspuns:

Dă-mi numarul tau de telefon. Sau Instagram-ul tau