| flash2002 a întrebat:

Sunt baiat, am 15 ani si 1, 63 inaltime. Îmi puteti recomanda niste exerciții ceva pentru inaltare? As putea sa ma inalt vreo 5 cm in 3 luni?

Răspuns Câştigător
| LoredanaS19 a răspuns:

1.Joaca mult baschet
2. Prinde-te de o bara apoi lasa-te atarnat
3. Alearga
4. Sari coarda
Eu sincer ca fata m-am inaltat foarte repede sarind coarda, normal daca vrei sa te înalţi trebuie sa sari mult, egal ca joci baschet sau ce joci, important este sa iti întinzi muschii cat de mult poti. SI cand stai jos intinde-ti picioarele, fa asta in fiecare zi, fa întindere cat poti tu de mult si vei vedea ca vor apărea si rezultatele. Multa baftă happy

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, ai putea sa te inalti cu vreo 5 cm, dar nu in 3 luni, poate in 3 ani si te-ar ajuta nu exercitiile, ci un sport precum: inotul, voeiul, bachetul!

| Bhaa_Roxy_1989 a răspuns:

Baschetul ar ajuta! Succes mai departe