| Skinyyyy a întrebat:

Salut, sunt baiat, am 16 ani si 7 luni si am inaltimea de 1, 80-1, 81. Credeti ca pot sa mai cresc pana la 1, 83-1, 85 macar? Vara aceasta am crescut doar 1 cm. Toata familia mea are sub 1, 73, doar bunicul meu avea in jur de 1, 86.

1 răspuns:
| Wtf4 a răspuns:

Baietii cresc pana la 22-23 de ani. Din cate stiu. Stai linistit. O sa mai cresti. Depinde de organismul tau. Nu neaparat de parinti. Poti sa te inalti in cat sa fii mai inalt decat parintii tai