| Andrei4k33 a întrebat:

Sunt băiat, am 17 ani si astăzi am ajuns la mare împreună cu un grup de prieteni in Bulgaria. La masa de prânz am remarcat o tipă brunetă cam de aceeași seama cu mine, mi s-a parut ca se tot uita la mine și am încercat să-i fac si eu jocul. Mai apoi peste scurt timp la piscină se uita insistent când îmi dădeam tricoul jos si mai apoi se tot ridica si isi făcea drum prin fața mea ca sa pot sa o admir. Pe seara ultimul episod la masă se pune fix la masă de lângă noi cu vizibilitate la mine însă nu îndrăznea să facă contact vizual, se uita si cand o prindeam ca se uită și mă uitam la ea întorcea privirea. Tot încerc să-mi fac curaj să vorbesc cu ea dar faza este ca e cu părinții la mare si nu prea dau de ea singură. Mă tot gândeam ca la piscină când pleacă la baie sa-i las un bilet cu instagramul meu pe sezlong. Ce as mai putea face sa scot ceva de la ea? Vreau doar ceva de moment, nu sunt sigur cat mai sta pe aici si o vreau măcar o zi. Multumesc mult!

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Decât să te chinui să scrii p-aici tocmai din Bulgaria, mai bine-i oferi un suc pe marginea piscinei

| Mihaela2023 a răspuns:

Cel mai bine te duci direct și vorbești cu ea dacă îi scrii ceva poate îi ia altcineva foaia, și nu o sa ai șanse să vorbești cu ea