| Moise_Ionut_Alex_1992 a întrebat:

Sunt baiat si am o intrebare de ce am pieptul asa mare?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate nu esti baiat.

| T0T a răspuns:

Ești un curcan.

| NAT0 a răspuns:

Masă musculară sau grăsime?laughing

| Moise_Ionut_Alex_1992 explică (pentru NAT0):

... pai am putina burta dar nu sunt obez

| NAT0 a răspuns (pentru Moise_Ionut_Alex_1992):

Nu contează, nu-mi pasă ce ești sau ce nu. Te-am întrebat dacă e grăsime sau fibră.
Am înțeles, ești gras, asta e, slăbești și scapi de țâțe.

| vanilla80 a răspuns (pentru NAT0):

Salut, NATO, mă bucur să văd că ești unul dintre utilizatorii care încearcă să ajute pe aici, dar mai ușor cu băietul, există o boală care „oferă" bărbaților sâni, dacă are doar „puțină" burtă și nu multă, dacă mă înțelegi poate să aibă ceva boală, se rezolva cu bisturiul, Moise discută cu părinții tăi, știu pare bizar că există o boală care „oferă" bărbaților niște jucării.