| BlackBMW a întrebat:

Sunt barbat si nu sunt adeptul pensatului, insa ma pensez doar intre sprancene, pentru a nu se forma monospranceana. Ce metode mai rapide stiti ca sa scap mai rapid de parul dintre sprancene? M-am gandit la ceara, insa nu stiu efectele negative. Sau cum sa fac sa creasca mai greu?

Răspuns Câştigător
| JackR a răspuns:

Epilarea definitiva IPL. Se pare ca dupa cateva sedinte, scapi de problema. Dar depinde de o multime de factori, gen varsta, structura pielii etc.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu exista efecte negative de la ceara, o poti folosi linistit.

| Imtheone a răspuns:

Ai putea sa încerci cu benzi de ceara.