| carol123 a întrebat:

Salut sunt Carol, am 13 ani si vreau sa stiu cum sa cuceresti o fata....stiu ca suna ciudat dar nu e ceea ce pare

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Carol, ca sa cuceresti o fata, trebuie sa fii intelegator cu ea in diferite situatii, sa fii tandru cu ea, sa nu o superi, sa-i vorbesti frumos etc. In aceste situatii ea se va apropia de tine si va aparea iubirea intre voi.

9 răspunsuri:
| grab a răspuns:

E ca si cum as avea eu 16 ani si vreau sa stiu cum se conduce o masina. simplu: fara permis legal, si ajungand cu greu la pedale. cam asa si tu... la 13 ani e precoce sa "cuceresti", mai degraba va jucati putin de-a pupatu.

| NoName0x0 a răspuns:

La varsta ta e frumos sa fi gentleman. Sa ii spui ceea ce simti, sa ii aduci mici cadouri si gesturi dragute! bafta :*

| 1cristian1990 a răspuns:

Uite, esti la cea mai frumoasa varsta pentru a simti dragostea, fi gentleman, tine-te de mana cu o fata, ofra-i o floare, un cadou ieftin si de bun simt care sa reprezinte ceva pentru voi, invita-o la o plimbare in parc, cu bicicletele, la un picnic, etc, merge-ti mai multi colegi in excursii, propune asta la profesori si astrangeti bani, simte libertatea, nu te gandii la prostii si la vicii cum fac altii, priveste lucrurile de sus, fi fericit fi tu si fi adevarat, nu te lua dupa nimeni, fi foarte dragut cu fetele, ia-le apararea si invita-le la o plimbare sau la o inghetata si in cazul de fata ca e iarna la o ciocolata calda intr-un loc frumos! Priveste din alta perspectiva viata si sa nu ai spiritul de turma sa te iei dupa toti! Nu ai sa regreti nimic daca asculti ce iti spun aici, daca nu ai probleme! Dar tu alegi! Tinerete frumoasa iti doresc, nu o rata jucandu-te pe calculator sau fumand in spatele blocului, cautand bautura si scurand fiecare sticla si de ultima picatura, alege-ti prietenii...Succes!

| HailSithis a răspuns:

Sa ai incredere in tine!

| MOIse669 a răspuns:

Salut, vrei un sfat? roaga un prieten mai mare sa cauta in sex shop Spanish Fly...cauta si tu pe google pentru mai multe detalii big grin Bafta

| 1cristian1990 a răspuns (pentru MOIse669):

Mai prietene cum ii spui la un copil de 13 ani de asa ceva, esti bolnav? E in perioada cea mai frumoasa a vietii si trebuie sa simta altfel dragostea!

| Marieta69Gheorghe a răspuns:

Salut si tie, in primul rand trebuie sa fii $hmeker sa inveti sa scrii cu k, ca un adevarat cocalar. apoi sa ai niste replici de agatat BETON (CIMENT) gen :" ce face fetele, joaca jogging?" sa te imbraci ca un adevarat magician al sex.ului.iti urez multa bafta la pescuit.

| carol123 explică:

Am combinat 2 raspunsuri si a mers perfect! merci oameni buni

| dodofan a răspuns:

Avand in vedere ca am si eu 13ani e simplu de explicat.Ai doua posibilitati odata fi gen baiatu rebel da nu de ala nepasator de tot sau fi genu ala care vorbeste cu o fata anume faci glume sau le poti continua.Eu am mers pe.prima varianta si stau in limba 3 de la mine din clasa dupa mine si 2 mai mari(a 8 si a 10).