| Bmb_Cata_1996 a întrebat:

Sunt consumator de asa numita "iarba " si mi se umfla foarte tare ochii si se inrosesc. Poate cineva sa-mi recomande niste picaturi sau ceva?

Răspuns Câştigător
| Iote a răspuns:

Recomandarea este sa nu mai consumi "iarba". Picaturile nu te ajuta in acest caz.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Recomand sa te lasi de iarba. E mai usor sa elimini cauza decat efectele.

| Andreeush a răspuns:

Și ce aștepta-i să se întâmple?
Nu mai consuma porcăriile alea, nu îți aduc nici un beneficiu.

| aXy99 a răspuns:

De ce sa tratezi efectele in loc sa tratezi cauza? Renunta la iarba. Spune nu veganismului.