| anonim_4396 a întrebat:

Salut sunt din chisinau si as dori sa fac liceul in rominia nu stiu in ce oras anume ce ati alege in locul meu?
si inca ceva nu invat stralucit de bine pe un 8 merg darce licee stiti cu asa medie de admitere sau colegii si ce liceu sa aleg? da fiecare colegiu sau liceu are camin?

Răspuns Câştigător
| sweet_girl_carmen a răspuns:

Buna! eu zic sa te muti in bucuresti, deoarece sunt f multe licee bune, apoi poti face facultatea aici, sa-ti gasesti si un job part-time. poti sta in gazda, la persoane in varsta, care pot sa-ti pregateasca si o masa calda, iar chiria nu e foarte mare. oricum in bucuresti ai mult mai multe oportunitati. iar in legatura cu liceul...iti dau printr-un mesaj privat, id-ul meu si mai vb pe mess, si-ti pot da o brosura de admitere, cu toate liceele din bucuresti, cu adresele lor, cu numere de telefon si cu media ultimului admis. te pup si vorbim pe mess.

2 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Bucuresti

| MANDY_2679 a răspuns:

Cum sa aiba toti caminelaughing
se umple lumea de moldoveniwinking
lol