| BassBooster a întrebat:

Salut, sunt din Cluj si as vrea sa imi fac un tatuaj nepermanent, nu prea sunt pregatit pentru unul permanent, poate imi voi face dupa 18 ani. As vrea sa stiu cum se fac aceste tatuaje si unde as putea gasi un salon. FUNDA + VOT big grin Mersi.

1 răspuns:
| emblem23 a răspuns:

Aceste tatuaje nepermanente, tusul lor este pe baza de plante, si nu din cerneala-tus, iti poti face in Bucuresti, dar te consta in jur de 900 lei, si se sterge dupa 1 an, daca e batut nu foarte adanc, mai poti sa iti faci fosforescent, asta se observa doar in cluburi sau in discoteci, in rest nu, tu alegi... funda plz