| alexandra0996 a întrebat:

Sunt din Deva si as dori sa stiu daca se pot face undeva in oras cursuri de chitara sau daca stiti vreun profesor bun.

Răspuns Câştigător
| Lovemebabybee a răspuns:

Du-te la casa de cultura, este un profesor foarte bun, si platesti 40 de lei pe luna. Funda?

2 răspunsuri:
| Lovemebabybee a răspuns:

Te poti inscrie doar in timpul scolii, vara nu vei face lectii.Si da lectiile le vei face impreuna cu un grup, daca vrei mai multe detalii baga id asta: valensiaienciu happy Mersii de funda

| alexandra0996 explică:

Poti sa imi dai mai multe detalii? De exemplu, te poti inscrie oricand, faci lectiile impreuna cu un grup?