| anonim_4396 a întrebat:

Sunt in clasa 8 si un baiat cred ca ma place. Eu plec acasa cu el si cu inca o prietena (se zvoneste c-o place) dar cand vorbeste se uita numai la mine,(chiar daca e si prietena prin preajma) si cand vorbesc eu (chit ca nu-l bag in seama si nu ma uit la el) se uita fix in ochii mei, este atent la tot ce spun, rade la glumele mele si acum cateva zile era un prieten cu noi care a spus o gluma, si el (baiatul care cred ca ma place) vazand ca n-am auzit imi atragea atentia ca sa rad. Este timid, dar ma uimeste felul in care se uita la mine mereu... Ce credeti?

1 răspuns:
| Adda31ily_6956 a răspuns:

Daca un baiat se uita mai mereu la tine poate sa insemne ca te place sau poate ca nulaughing. stii ca uneori baieti fac glumele alea stupide laughing. asta e happy. dc nu vorbesti tu cu el direct straight face? aici nu inteleg... intrebare.l daca te place sau incearca pe ocolite daca place pe cineva anume. offf nu inteleg dc unele fete se intimideaza asa in fata baietilor.oh go on?