| passenger a întrebat:

Sunt in clasa 8 si un baiat cred ca ma place. Eu plec acasa cu el si cu inca o prietena (se zvoneste c-o place) dar cand vorbeste se uita numai la mine,(chiar daca e si prietena prin preajma) si cand vorbesc eu (chit ca nu-l bag in seama si nu ma uit la el) se uita fix in ochii mei, este atent la tot ce spun si acum cateva zile era un prieten cu noi care a spus o gluma, si el (baiatul care cred ca ma place) vazand ca n-am auzit imi atragea atentia ca sa rad. Este timid, dar ma uimeste felul in care se uita la mine mereu... Ce credeti? Ma place?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Sunt sigură că te place, dar mai ai puţină răbdare. Termină cu intrarea la liceu şi pe urmă ocupă-te de băiatul care te place! Uite puţin ajutor pentru examen, dă click aici http://lecturirecenzate.ro/

1 răspuns:
| TheDavis a răspuns:

Sigur te placewinking. Bafta :*