| anonim_4396 a întrebat:

Sunt in clasa 9 la liceu si am vreo 2 colegi care iti dau o palma la ceafa sau in spate pe la spate fara sa stii. Dupa se prefac ca nu au dat ei.Dar bine ca am dat in ei cu cate un pumn in burta.Dar este in clasa cu noi un tigan inalt si mai facut si se baga pentru ei si zice ca vrea sa ma bata ca ce am eu cu ei.

1 răspuns:
| Marbea a răspuns:

Jocuri de adolescenti, asa vor unii sa se bage in seama si sa se amuze. Poate ca tu i-ai altoit cam tare si nu in joaca, asa ca spune-i colegului ca a fost o gluma ca si ei te-au pocnit si tu ai reactionat. Fa-ti-l prieten!