| Mafiotu2002 a întrebat:

Salut, sunt in clasa a 5-a si... O fata din clasa mea cand ma vede imi zice : "ce faci baiatu meu?" rolling on the floor ciudat stiu si nu ii pasa daca suntem in public sau nu si, imi zice si frumosule, este o joaca pentru ea sau chiar ii place de mine? Vreau pareri, multumescwinking Funda daca imi dati sfaturi cu ce as putea facewinking

8 răspunsuri:
| DiaAndra a răspuns:

Eu zic ca doar iti zice asa pentru ca ii esti simpatic...dar nu cred ca te place, sunteti doar prieteni.Eu zic cand iti mai zice odata asa sa o intrebi simplu: "De ce imi tot zici asa? Ma placi?" si gata.Dar daca ti-e rusine intreab-o cand sunteti doar voi 2 fara altcineva. Sau incearca sa o saruti, daca se trage si nu te lasa inseamna ca sunteti doar prieteni laughing

| nightwish12356798 a răspuns:

Pai fata are ochi pentru tine, dar e posibil sa faca si caterinca, iti propun sa vorbesti cu ea serios si spune-i ca o placi sau sa nu isi mai piarda timpul ca nu ai sentimente pentru ea. Simplu

| russian1995 a răspuns:

E clar ca te place! Încearcă sa o cuceresti,! Nu ai nimic de pierdut!

| Satoko a răspuns:

Nu se stie. Poate te considera o prietena foarte buna sau poate chiar e bi sexuala si te iubeste happy Dar in cazul in care este prima varianta astfel de lucruri se mai intampla happy eu si colegii mei in public ne facem ca ne sarutam laughing si toti au o reactie gen GAYY! laughing

| Mafiotu2002 explică (pentru Satoko):

Te rog mult sa inveti sa citesti laughing) Eu sunt baiat bai,hee hee) Sau invata sa scrii macar...

| Mafiotu2002 explică (pentru Satoko):

laughing Mai, eu o plac, dar ca pe o amica, noi radem vorbim, eu incerc sa imi dau seama daca ii place de mine sau face caterincawinking ma rog, intr-un fel cred ca ii place de mine, pentru ca eram singuri si a vrut sa ma sarute laughing Dar in fine, asta a fost de mult, eu vreau sa aflu ce simte acum in prezent happy Mai dati sfaturi cum sa aflu si daca reusesc, funda happy P.S : nu sunt timid, si pot s-o intrebwinking ma cunoaste de mult timp!

| DiaAndra a răspuns (pentru Mafiotu2002):

Atunci intreab-o!winking

| Mafiotu2002 explică (pentru DiaAndra):

winking Si daca va avea o reactie. adica ar zice 'Nuu, nu te plac. '' laughing A mai facut asa... asta-i chestia cand vreau sa o intreb, nu vreau sa minta, vreau sa fie sincera!