| Alcs a întrebat:

Salut sunt in clasa a-8-a si ca fiecare generatie la sfarsitul gimnaziului vom face un,, ultim clopotel " si nu prea avem idei.Imi puteti spune cateva idei PLS(repede) dau funda pentru cel mai bun!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am ideea ca unul din voi sa se urce pe scoala, cu clopotelul in mana si sa se ameninte ca se arunca, unii din voi sa il astepte in spatele scolii cu o plasa elastica, iar el cand se arunca impreuna cu clopotelul, voi sa il prindeti! happy [eu si ideile mele tampite] laughing