| dalvvip a întrebat:

Sunt în Franta.
Si nu reusesc sa-mi fac o prietena. Cum sa fac? Pe Instagram? Ce pot face? Nu prea am experientā

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E greu si cu alea, daca cauti o refugiata neagra va accepta sa faca o viata cu tine.

| Adry05 a răspuns:

Vezi ca disperarea asta a ta sa te combini e imediat simtita de fete si imediat au si fugit, doar daca nu e vreuna la fel de disperata ca tine dar ma indoiesc

| Violleta2022 a răspuns:

Tu vrei o relatie imaginara sau una reala?
lasa internetul, FaceBookul si Instagramul, ca nu-ti aduc decat relatii virtuale si imaginare, nu reale.
Iesi pe strada, mergi prin magazine, oriunde dai peste fete!
Mai lasati mediul virtual, daca vreti o relatie reala si sanatoasa, ca pierdeti vremea inutil si va alegeti numai cu frustarre si depresie.

| Plato a răspuns:

Ce zici de in realitate?
Nu trebuie sa-ti faci "o prietena", trebuie sa-ti gasesti sufletul pereche.

| ibaal a răspuns:

Cati ani ai?!
De ce a intervenit disperarea?! laughing
Atunci cand alergi dupa "ea", fuge si mai departelaughing
Ai rabdare, toate la timpul lor. Poate o vei intalni chiar la supermarket cand nu te asteptihappy