| anonim_4396 a întrebat:

Salut, sunt ingrijorat si am nevoie de niste raspunsuri despre scoala! asta este ultima saptamana si mai se merge numai 2-3 zile la scoala si eu am decis sa nu ma mai duc fiindca am note de trecere la toate materiile. intrebarea mea este mediile se incheie si fara prezenta mea la scoala!?

3 răspunsuri:
| Yasmin875 a răspuns:

Stai liniștit că îți încheie mediile.Am avut colegi care nu au venit și aveau note mari si le-a încheiat mediile.Nici nu le-a pus absențe.De ce termini așa târziu? Majoritatea elevilor sunt in vacanta. Ești la un liceu industrial?

| anonim_4396 explică (pentru Yasmin875):

Profesionala mecanic-auto

| anonim_4396 explică (pentru Yasmin875):

Profesionala-mecanic-auto! multumesc pentru raspuns! mam linistit!winking happy