| Shaniu a întrebat:

Salut! Sunt la liceu economic, clasa a 9-a si vreau sa ma mut pe mate-info (pentru informatica) si nu stiu exact la ce materii se dau diferentele, pe unele site-uri spun ca doar la mate, altele la mate si info, altele fizica, imi puteti spune concret la ce se dau diferentele?

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

1.Mergi la secretaritaul liceului.

2.Intrebi la ce se da diferenta.

3. Iti spun ei.

Profit.

| isemilia a răspuns:

Întreabă la secretariat.

| SociopatuI a răspuns:

Aveti in scoala secretariat care va sta la dispozitie si va raspunde exact ce trebuie pe limba voastra si voi stati sa va omorati pe internet...
Pe net toti aveti tupeu, in realitate crapa rusinea in voi.