| Vladka a întrebat:

Sunt o adolescenta de 14 ani si ca si alte fete am probleme cu tenul,(am cosuri si puncte negre)am incercat multe si diferite masti cu ingrediente naturale, creme si nu ma ajuta cu nimik.Va rog dati-mi citeva sfaturi sau ce masti naturale imi puteti recomanda! Mersi mult.

Răspuns Câştigător
| denis57612 a răspuns:

Iti recomand Zineryit. Se gaseste la farmacie. Costa cam 30 lei, dar merita pentru ca este forate bun. Incearca-l! Eu sunt baiat, dar m-a ajutat foarte mult.

| Vladka explică (pentru denis57612):

E pentru cosuri sau puncte negre?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Vladka):

Pentru aman2, este extrem de bun. E sunt cam dependenta de el. Problema este ca am fost si eu la farmacie mi-s-a confirmat ca nu mai este pe piata sau ca se va scumpi. Incearca si tu, vezi ce ti-se confirma.

| denis57612 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu am cumparat zilele trecute la pretul pe care l-am mentionat anterior.

| anonim_4396 a răspuns (pentru denis57612):

Ma mir... poate mai aveau in farmacie, pentru ca in toate farmaciile in care am fost asta mi-s-a spus cum ca nu mai au Zineryt. O sa mai incerc.

6 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Incearca infuzie de menta cu musetel, calduta, cu care sa umezesti fata de 2-3 ori pe zi, ultima oara seara. Daca vrei sa le scoti, nu folosi direct unghiile, ci un tifon. Dupa 2-3 zile de la aplicarea infuziei vor incepe sa iasa, dar sa pastrezi locul curat.Nu folosi fond de ten in timpul tratamentului.

| Ioana300 a răspuns:

Stiu ca nu te ajut dar...as zice sa te duci la doctor, iti da un tratament sigur si nu trebuie sa testezi toate cremele pe pielea tawinking Eu m-am dus acum 2 zile si deja au inceput sa imi dispara, poti avea un microb pentru care iti trebuie tratamentwinking Bafta!