| ktalyn178 a întrebat:

happy

Sunt pe abonament la Vodafone, si vreau sa stiu daca pot transfera credit de pe abonament pe o cartela la liber, tot Vodafone.

Fundita! big grin

Răspuns Câştigător
| Lavinia20 a răspuns:

Da poti transfera. Mi se pare ca trebuie sa suni la 444 si urmezi instructiunile. Succes!
Funda?batting eyelashes:X

1 răspuns:
| N3rvos a răspuns:

Normal ca poti, ori vb cu un reprezentant Vodafone si iti explica el ori dai la *100# intrti la trensfer credit alegi suma si nr de telefon si gata(aa si o sa iti ceara sicnp ul celiu pe numele caruia este abonamentul)big grin