| Ercai2015 a întrebat:

Salut, sunt pe mate-info intensiv info intr-un liceu din Ploiesti (CEVM) si nu prea ma inteleg cu colegii...adica sunt barfitori etc. si nu stiu ce sa fac. Ma gandeam sa ma transfer pe electronica si automatizari (in CSH), dar nu prea stiu ce facultati poti urma dupa terminarea liceului. Vreau si eu sfaturi cu ce ar trebui sa fac+facultatile la care pot intra daca termin electronica si automatizari.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Poți la orice facultate - important să identifici ce-ți place, ce poți și ce vrei