| whiteNblack a întrebat:

Știe cineva când se postează pe site-ul de la UMF Cluj, data în care se dau simulările și tematica pentru admitere?

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Nu putem sti noi cand se fac publice astfel de informatii, de aceea e bine sa-i contactezi direct pe cei de la UMF.

Anul trecut, datele au fost urmatoarele:
"Examen de simulare a admiterii : 13 aprilie 2019
Înscrierile s-au făcut, în perioada 28 ianuarie - 1 martie 2019, completând formularul de înscriere on-line sau completând formularul de înscriere la sediul universității (Str. Louis Pasteur nr.4, parter, la casieria universității)."

"Pentru întrebări și nelămuriri, privind examenul de simulare, vă rugăm să formulați întrebările dumneavoastră la adresa de e-mail:, sau la numerele de telefon 0264-597256 interior 2111 sau 2266, sau tel 0374834111; 0374834266. "
"DOAR CEI ÎNSCRIȘI ÎN BAZA DE DATE POT PARTICIPA LA CURSURI ȘI LA EXAMENUL DE SIMULARE A ADMITERII."

http://www.umfcluj.ro/......193-sa2019