| AlexTitan a întrebat:

Știe cineva daca site-ul shooos.ro este legit? Adică sunt originali adidașii de pe site? Mulțumesc din suflet anticipat! Dau funda

5 răspunsuri:
| FoxyM a răspuns:

Salutare! Sit-ul este bun si produsele sunt originale.Verisoara mea isi cumpara mereu de acolo si chiar mi-a facut si mie cadou o pereche, si sunt chiar superbi.Meriti"a doua sansa"

| AlexTitan explică (pentru FoxyM):

Ce adidași ti a făcut cadou?

| FoxyM a răspuns (pentru AlexTitan):

Converse scrie pe ei.Îi am de la inceputul verii.Eu de fel nu cumpăr numai de firma, dar ăstia chiar mi-au placut ca si cadou.Eu ce imi place cumpăr indiferent ca sunt ieftini sau scumpi.

| AlexTitan explică (pentru FoxyM):

Chiar nu cred ca ai conștiințele necesare ca sa diferențiezi niște adidași originali de fake-uri si nu stiu de ce, am impresia ca nici nu știai de site ul asta, si probabil verișoara ta si a luat de pe alt site

| FoxyM a răspuns (pentru AlexTitan):

Pe punga ei scria aceasta firma, dar nu imi pasa parerea ta, deoarece vad ca numai tu poti sti ce e fake si nu.Nu te mai supraestima ca si eu stiu care sunt originali sau nu.Nu iti convine raspunsul meu, bine dar nu face oamenii mincinosi fara probe.