| andrei3312 a întrebat:

Salut toata lumea, as avea si eu nevoie de niste siteuri de unde imi pot comanda niste haine replici dupa nike, tommy hilfiger etc. nu vreau hate pentru ca nu imi permit niste haine originale din magazin, sper sa ma ajutati, o zi buna.

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Daca nu iti permiti de ce sa cumperi? Crezi ca cei care cumpara haine de firma nu isi dau seama ca alea tale sunt fake? Crede-ma ca am vazut o groaza de astfel de persoane purtand fake-uri si doar mi s-a parut amuzant si penibil. Eu nu sunt genul de persoana care rade de cineva daca nu are nike in picioare. Dar e amuzant sa vezi persoane care se straduiesc sa para ceea ce nu sunt. Vrei sa dai 30 de lei pe un tricou cu semnul nike cand poti da 15-20 de lei pe un tricou misto din H&M de exemplu, care e mult mai calitativ decat fake-ul facut in china cu semnul pus cu superglue, care sigur o sa se desfaca la prima spalare. Exista haine foarte misto si la magazine ca H&M, C&A, New Yorker etc., nu trebuie sa porti ceea ce nu iti permiti doar pentru ca are un insemn. happy Cat dai tu pe fake-uri poti sa iei cumperi mai multe lucruri la reducere din mall.

| AlexandraElene9009 a răspuns:

Sincer nu stiu ai putea încerca sa cauți pe olx sau sa scrii pe google ce îți dorești!happy