| Choasmakerangel a întrebat:

tocmai ce am gasit pe Facebook o petitie pentru sanctificarea(sau cum *** se scrie)Denisei, tipa care canta manele si m-am intrebat pana unde poate sa urce prostia romaneasca?

3 răspunsuri:
| Caro34 a răspuns:

Te asigur ca prostia omeneasca nu are limite! Revad aici unele lucruri care ma surprind negativ, Denisa e nimic! Asa de rau am decazut de cand cu democratia asta ca nu-mi vine pur si simplu sa cred ceea ce vad si aud. Daca nu ne intoarcem de pe drumul asta final, suntem pierduti! Nu mai suntem OM ci animal! Eram regii regnului, acum suntem intr-o mocirla continua si greu de iesit din ea! Poate D-zeu isi mai face mila de noi si ne mai da un ghiont de trezire, altfel suntem praf si pulbere! Ma bucur pentru intrebarea ta si iti doresc: sanatate, infinita iubire si rabdare, credinta si intelepciune! Numai bine!

| 1231242 a răspuns:

Asta e o intrebare retorica?! sau capcana?! Prea lene sa scriulaughing

| Teffan a răspuns:

Nu este de santificat dar nici de batut joc.
Chiar daca nu este o "somitate" pentru Romania, sunt foarte multi retadati care il plang pe Chester Bennigton de la Linkin Park, chiar de nu au ascultat muzica lui niciodata, dar arunca cu **** in Denisa pentru ca nu sunt de acord cu genul muzical.