| anonim_4396 a întrebat:

Tocmai ce s-au afisat rezultatele la repartizarea computerizata.Am fost repartizat la un liceu tehnologic si as dori dupa semestrul 1 sa ma transfer la un liceu teoretic. Ultima medie de admitere la liceul teoretic a fost 6, 37,iar eu am 6, 26.As putea avea sanse sa ma transfer la acel liceu teoretic? Al doilea motiv pentru care as vrea sa ma mut ar fi, pentru ca este aproape de casa

Răspuns Câştigător
| Andreeush a răspuns:

Având în vedere că e diferență de cateva sutimi s-ar putea să poți să te transferi.
Încearcă, nu ai nimic de pierdut.

| anonim_4396 explică (pentru Andreeush):

Multumesc

1 răspuns: