| BunaZiuaMerio a întrebat:

A inceput de vreo 2-3 luni sa imi creasca,,barba".Am foarte multe fire pe gat si cateva pe obraz,pe la perciuni. Daca incep de acu sa rad firele alea,ca arata naspa deocamdata, nu imi va creste barba cum tb? Voi avea zone pe barbie si sub barbie fara par sau ceva?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Poti sa incepi sa iti iei barba si ii dai forma pe care o vrei tu. Ea nu o sa creasca imediat fix cum trebuie, dar daca ai grija de ea si o aranjezi, ii dai forma care vrei... sigur o sa ajunga sa stea exact cum vrei big grin
Depinde acum si de organismul tau.

Bafta sa ai! ^_^

1 răspuns:
| Dana2103 a răspuns:

Rasul nu modifica cu nimic cresterea