| Macriii a întrebat:

Aceasta intrebare e pentru cei care nu cred ca sunt prea mica sa plac pe cineva dceci da vreti sa-mi spuneti esti prea mica sau chestii de genul asta nu mai cititi intrebare!

Sunt in clasa a 5 a si imi place de un baiat din clasa cu alte cu mine nu se comporta asa de cu sa zic asa de urat cum se comporta cu altele.Il plac de 2-3 ani si nu stiu cum sa aflu daca ma place, nu vreau sa spun eu si nici sa pun pe alti sa intrbe, sunt genul de fata mai timida dar nu foarte timida.Va rog sa ma ajutati.Plzzz
P.S.il plac mult de tot.

Răspuns Câştigător
| 発行機関月は地獄に行く a răspuns:

Iubireea e iubire, no conteaza varsta, si eu tot 12 am si imi place de un baiat dar nu asta conteaza. Nu te sfatuiesc sa pui pe altcineva sa il intrebe dar vorbeste cu prietenii lui si intreabai despre ce ii place lui sa faca si inventeaza tu niste minciunele dar nu din alea gogonate. Daca lui ii plac animalele si are unul ii poti spune ca ai si tu unul si sa vorbiti despre el, daca nu spune-i ca vrei sa iti cumperi si tu unul si sa te ajute cu asta. Afla ce ii place si vorbiti despre asta. Da-i dovada ca are ce discuta cu tine si imprieteneste-te cu el fara sa ii dai de banuit. Dupa ce ai petrecut ceva timp cu el si ia-i dovedit ca esti de incredere iti poti exprima sincer sentimentele. Fa-l sa te placa si apoi calee iti este libera. Succes.