| DragosBosss97 a întrebat:

Salut TPU,aceasta intrebare este pentru fumatori: eu fumez de un an,dar nu sunt disperat dupa tigari, adica 1-2 tigari la 2 zile, si cand sunt in oras,sau fumez pe drum mereu ma ia ameteala,asta se intampla pentru ca,,nu am suficienta experienta" sau e ceva obisnuit si se inatmpla la fiecare fumator indiferent de cat timp fumeaza? Multumesc anticipat, si nu vreau sa aud raspunsuri de genu:,,lasa-te de fumat",,, tigarile nu fac bine"...winking happy, dau FUNDA pentru cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| AddushAndrada a răspuns:

Asa se intampla la toata lumnea pana se obisnuieste cu un tip de tigari. Daca o sa fumezi tigari de aceeasi marca nu o sa mai ametesti. Daca le tot schimbi o sa ti se intample asta.

| DragosBosss97 explică (pentru AddushAndrada):

Multumesc pentru raspuns, chiar m-ai ajutat multwinking

| AddushAndrada a răspuns (pentru DragosBosss97):

Nu ai pentru ce.