| bleakk a întrebat:

Acum 5 ani m-am operat de Peritonita iar la o saptamana de Ocluzie intestinala(o greseala a medicilor), iar acum la 5 ani inca se mai simt cand pun mana ceva tare(probabil fire din interior) si intrebarea este are ceva daca ma apuc de sala acum la 5 ani? Ma va afecta cu ceva?

1 răspuns:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Sa nu confundam mancarea cu mancarimea. daca nu te deranjeaza pansamentul si foarfeca din interior te poti apuca de sala linistit