| Hazonpie a întrebat:

Acum 5 luni m-a tuns cineva care se spune ca e rău la mână (nu stiu ce inseamna asta) și nu mi-a mai crescut parul aproape deloc, poate-s nebun deoarece cred in superstitii de astea dar totuși aparent chiar nu mi-a mai crescut parul de atunci.
Ce pot să fac?

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nimic.

| laSoledad a răspuns:

Maturizeaza-te.

| Hazonpie explică (pentru laSoledad):

Eu te inteleg dar totusi am acum am parul extrem de rar si la 16 ani nu prea e ok

| RobertaChan a răspuns:

Ia si tu pastile sau uleiuri de crestere a parului, zic
Si daca s-a spus de acel om ca e rau de mana asta inseamna ca acea persoana care a spus avea dreptatea ei.
Rau de mana=Nepriceput, pe langa