| MariJuaNa32 a întrebat:

Acum am nevoie de voi sa imi spuneti si mie ce eveniment a fost cel mai important pentru voi?
Pentru mine a fost cand am loat bacalaoreatul

8 răspunsuri:
| ALEX2402 a răspuns:

Pentru mine a fost cand am terminat clasa cu media 10 curat

| PufuleţiCuCaramel a răspuns:

De ce ai nevoie? Ok, la mine a fost cand am aflat ca am locul 6 pe tara la un concurs de romana.

| fuzzer a răspuns:

Cand m-am intalnit cu Hitler, in primul razboi mondial, pe front.

| deeadoda a răspuns:

Pentru mine o fost cand am luat locul 1 la un concurs de dans

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand i-au salarul.

| Darkus a răspuns:

Cam asta e si la mine, sa stiu ca am luat bac-ul a fost cea mai mare fericire :X

| TeoPT a răspuns:

Eu nu pot sa cred ca te-au trecut aia pe tine daca asa stii sa scrii "bacalaureat".

| 8mariastar a răspuns:

La mine cand am fost in Viena