| anonim_4396 a întrebat:

Acum cateva saptamani s-a despartit ea de mine din motive personale. Intre timp nu mi-a mai dat mesaj..nici eu nu i-am mai dat. Am reusit sa iau legatura cu o prietena de ale ei si sa-i zic sa nu accepte vorbe despre mine de la ea fiindca sunt 100% minciuni. Mi-a zis ca efectiv a trecut peste si nu doar ca mi-a zis..am si observat. Este imposibil din moment ce ea este cea mai sufletista fata pe care am intalnit-o si efectiv plange de la orice chestie. Nu imi da mesaj, efectiv a uitat de mine. Dupa 2 ani de relatie. Eu nu pot sa o scot din cap..este aproape imposibil.

3 răspunsuri:
| anamaria82726 a răspuns:

Deci ea nu ti-a spus exact motivul despartirii...pana la urma trebuie sa ii respecti decizia. Nici nu stiu daca merita sa te gandesti atat de mult avand in vedere ca s-a despartit de tine fara sa iti dea vreo explicatie. Se intelege ca iti este dor de ea. Abia v-ati despartit dupa o relatie de doi ani si intr-un mod neasteptat. Ai mai zis si ca ea spune minciuni despre tine totusi. Dar daca tu consideri ca merita, ca tu stii cel mai bine ce simti, poti vorbi cu ea. Ca nici tu nu i-ai mai dat niciun mesaj. Ai putea sa ii dai. Daca nu, este bine ca aveti prieteni comuni. Poti afla cate ceva si de la ei.

| Andreeush a răspuns:

De ce nu ai vorbit cu ea?
Care a fost motivul real pentru care v-ați despărțit?

| Sofer a răspuns:

Poate s-a îndrăgostit de altcineva și poate nu era meniți sa fiți împreună.