| danmidnight a întrebat:

Acum... in iulie 2013 cum se fac credite la IMVU? Meetme am folosit nu mai merge retardatii astia au scos si REFER A FRIEND si PhotoStream! O alta metoda de facut credite aveti? Mersi mult!

Răspuns Câştigător
| OoRzVoO a răspuns:

Deci ei au scos refer friends, find ca tot mai multi faceau credite necinstit! (Printre care ma numar si eu )! laughing Ei sau gandit sa aduca imvu-ul o metoda mai usoara si folositoare de facut credit ea va aparea c-am prin decembrie! straight face Fundita?happy Numai Bine!

| danmidnight explică (pentru OoRzVoO):

Pai si nu stiivreo metoda ceva... da-mi si mie idul tau prin mesaj te rog frumos!

| OoRzVoO a răspuns (pentru danmidnight):

Nu Stiu! Dar daca voi afla! Ca nu pot sta fara credit straight face Iti voi spune! Acum o fundita te rog!straight face