| InnocentLoovee a întrebat:

Acum un an mi-am luat un laptop Toshiba, pana acum nu am avut probleme cu el dar de azi dimineata am observat ca incepe sa faca destul de urat ventilatorul, adica se aude destul de urat. Aveti idee de ce sau ce as putea face? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| ComatoseWine a răspuns:

Am patit si eu si tot ce a trebuit sa fac a fost sa folosesc pasta termoconductoare:
http://www.computerica.ro/......-aplicare/

2 răspunsuri:
| cristiiiiiii a răspuns:

Cel mai bine e sa te consulti cu cineva care se pricepe...ai putea cumpara un ventilator pentru laptop

| Resurrection a răspuns:

Daca inca mai ai garantie la el dul la garantie si til rezolva imediat, iar daca nu dul la un specialist.

Bafta!