| Goldenboy97 a întrebat:

Adineauri mi-am facut un id nou, si ca orice om am vrut sa bag niste prieteni in lista, dar am putut sa dau add doar la 5 id-uri.Cand am vrut sa adaug al 6-lea id mi-a aparut mesajele astea:
>~Finalizarea solicitarii dvs. de adaugare a unei persoane de contact a durat mai mult decat timpul preconizat.
>~Operatiunea este posibil sa fi reusit.Va rugam sa va verificati lista Messenger mai tarziu.

Stie cineva sa-mi zica care este problema, va rog eu mult sad

8 răspunsuri:
| LadyNaty a răspuns:

Poate id-ul nu exista? Sau ceva gen.Mi se mai intampla si mie, cateodata fiind de la net.Incearca si maine si vezi daca se mai intampla asta...Pana maine poti sta pe vechiul id:p.

| Goldenboy97 explică (pentru LadyNaty):

Id-ul exista laughing, am observat ca pe id-ul vechi merge sa dau add.
Cine stie poate o merge maine thinking

| LadyNaty a răspuns (pentru Goldenboy97):

Id-ul pe care ai incercat sa il bagismug. ziceam. Poate nu l-ai scris corect.Era doar o presupunerethinking Incearca si maine:p!

| Goldenboy97 explică (pentru LadyNaty):

Maine daca merge ai funditaaaa big hug

| LadyNaty a răspuns (pentru Goldenboy97):

Nu am intrat aici ca sa iau funditahappy...Ci doar sa imi dau cu parerea:p, sa incerc sa te ajut. Oricum mersi de intentie:p.

| LadyNaty a răspuns (pentru Goldenboy97):

Stii la ce m-am gandiiit?love struck Da-mi id-ul tau nou sa vad daca merge sa te bag in listalaughing)...

| Goldenboy97 explică (pentru LadyNaty):

Id-u` meu este charm.boy10 te astept la o maslina? laughing

| Felix1985 a răspuns:

Solutii aici www.googlehammer.com