| anonim_4396 a întrebat:

Am 12 ani, aproape 1.60 si am venit din Grecia, unde am mancat de toate si am pus cateva kg in plus.
Ce imi puteti recomanda pentru slabit? big grin
Niste exercitii si o dieta.
Multumesc mult. big grin

4 răspunsuri:
| jamal000 a răspuns:

Mai mult dieta decat exercitii: cat mai putine dulciuri si cati mai putini carbohidrati, respectiv paine, cartofi, fasole, linte, fainoase.

| Smileeveryday98 a răspuns:

Mult sport, si mananca mai putin. Preferabil de doua ori. Lasa deoparte dulciurile si fast food-urile.

| iancusefu a răspuns:

Salut si eu am avut aceeasi problema ca si tine.eu joc footbla si dupa o acidentare m-am ingrasat 10 kg.am slabit 5 kg intr-o luna facand abdomene, flotari si alergat in fiecare seara

| Tudormatei a răspuns (pentru iancusefu):

Dar ceva mai rapid? si mai eficient? big grin