| SoferTir a întrebat:

Am 12 ani si jumatate si 1.62 aprox. Ce credeti sunt prea inalt? Putesi aproxima ca cat voi avea la 21 de ani? Si daca voi fi un "urias" intre oameni? A si mai e ceva. M-am masurat cu ruleta este la fel cum m-as fi masurat cu un dala care se pune pe perete pentru inaltime?

5 răspunsuri:
| GwenS a răspuns:

:]] nu esti deloc prea inalt.eu sunt fata, am 13 ani si am 1, 70...deci la 12 ani avea 1, 65 tongue

| ZK a răspuns:

Si eu am 14 ani si am 1.65 de acum un an nu cred ca mai cresti ca la umomendat te opresti pa si sper ca te-am ajutat bebelush mic.

| ZK a răspuns:

Serban,eu sunt inalt pentru varsta mea sau scund?

| SerbanX a răspuns:

Ce coincidenta! Si eu am 12 ani numai ca am 1.73 cmlaughing! Oricum esti inalt pentru varsta ta! Si nu, nu vei fii un "urias"!

| Sweet_3291 a răspuns:

Vorbeste o fata...nu esti prea inalt sa stii ca fetele sunt topite dupa baieti inalti asa ca mai cresti minim 10 cmwinking