| Jijocatota a întrebat:

am 13 ani si la scoala trebuie sa lucrez cu gantere de 2kg. Am o intrebare.Cat trebuie sa lucrez cu ganterele ca sa se vada mușchii? Si ce greutate imi recomandati? Eu vreau sa imi cumpar si de 4kg.

FUNDA

2 răspunsuri:
| AnastasiaK a răspuns:

Am o idee GENIALĂ. Ce ar fi să-i pui întrebarea asta profesorului de sport care ti-a sugerat sa lucrezi cu ganterele respective? Dacă ai noroc, a trecut prin facultate ca lumea si o sa-ti dea un raspuns mult mai bun decat primesti aici, unde 90% sunt paraleli cu sportul, iar daca nu...tot iti poate da raspunsuri cel putin "la fel de bune" cum primesti aici de la oamenii care isi dau si ei cu parerea.

| Pau_Cosmïn_1992 a răspuns:

Cosmin_pau pe insta gram, da mi mesaj